2015-08-12

Eurobilet - system grupy Vector Software

Grupa Vector Software to założona w 2000 roku dynamicznie rozwijająca się firma, tworząca i wspierająca systemy IT. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala sprostać oczekiwaniom Klientów indywidualnych, firm
i korporacji. Nasz profesjonalizm sprawia, że z roku na rok stajemy się partnerem biznesowym coraz większej liczby Klientów, którzy cenią sobie nasze zaangażowanie i darzą nas pełnym zaufaniem. W trosce o zadowolenie Klientów cały czas śledzimy nowe, funkcjonujące na rynku IT rozwiązania technologiczne i poszerzamy naszą wiedzę. Dzięki temu nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom każdego Klienta.

Podstawowym produktem firmy jest zintegrowany system sprzedaży biletów EuroBilet. Grupa Vector Software jest producentem systemu EuroBilet wdrażanego u naszych klientów od 2004 r. Nasze oprogramowanie zainstalowane jest obecnie w ponad 230 obiektach w całej Polsce.

EuroBilet to kompleksowy system sprzedaży biletów
i kontroli dostępu. Klienci korzystający z naszego systemu prowadzą działalność w trzech zasadniczych branżach: „Kultura”, „Rozrywka” i „Sport”. „Rozrywka” obejmuje wielosalowe multipleksy, sieci kinowe oraz małe kina studyjne.

System EuroBilet jest narzędziem przyjaznym zarówno dla nabywców biletów, jak i obsługi obiektu. EuroBilet stworzony został na bazie wieloletnich doświadczeń firmy w obsłudze instytucji sprzedających bilety. Powstawał przy ich współudziale, dzięki czemu jest dostosowany do specyfiki prowadzonej działalności, oczekiwań i wymagań różnych Klientów.

System zaprojektowany jest w sposób umożliwiający dopasowanie jego funkcjonalności do potrzeb obiektu i możliwości budżetowych. Oprogramowanie charakteryzuje się budową modułową - moduły można dowolnie zestawiać i konfigurować. Zakup systemu EuroBilet jest jednocześnie gwarancją ciągłego rozwoju oprogramowania, na który Klienci mają bezpośredni wpływ.

Pliki do pobrania:

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką systemu EuroBilet >>  [ PDF, 688 kb]

Nie masz jeszcze konta?
<<  maj 2022  >>
 01  02  03  04  05  06  07
 08  09  10  11  12  13  14
 15  16  17  18  19  20  21
 22  23  24  25  26  27 28
 29  30  31
partnerzy: