2014-05-23

Dzień Matki w kinie.

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki kina oprócz specjalnych seansów filmowych przygotowały ciekawe atrakcje.

"Listy do Julii" w krakowskim Sfinksie.

Krakowskie Kino Sfinks będzie świętować Dzień Matki z filmem „Listy do Julii” w reżyserii Gary’ego Winicka z Vanessą Redgrave oraz Amandą Seyfried w rolach głównych.

„Po przyjeździe do Verony, miasta słynnych kochanków Romea i Julii, młoda Amerykanka przyłącza się do grupy wolontariuszek, którzy odpisują na listy z prośbami o miłosne porady pisane do Julii. Niespodziewanie znajduje list z 1957 roku, postanawia na niego odpowiedzieć, odnaleźć autorkę i pomóc jej w odszukaniu utraconej miłości. We wspólnej podróży po skąpanej w słońcu Italii Sophie i Claire towarzyszy przystojny wnuk autorki listu – Charlie.”

Po seansie filmowym mamy czekają kolejne przyjemności w postaci losowania upominków. Panie będą mogły spotkać się z wizażystką Monika Janas oraz dowiedzieć się jakie są najnowsze trendy w wiosennym makijażu.
W ramach Dnia Matki w kinie odbędzie się też mini kiermasz biżuterii Agnieszki Zawartki.

więcej informacji na stronie Kina Sfinks >>

Święto Mam w Kinie Zorza.

W rzeszowskiej Zorzy w święto mam odbędzie się seans filmu „Grace Księżna Monako”.

„W filmie widzimy życie gwiazdy filmowej, zawrotną karierę uwieńczoną Oscarem i wielką sławę. To tylko początek baśniowego życia Grace Kelly, skromnej dziewczyny z Filadelfii. Kiedy ma już niemal wszystko, poznaje Księcia Monako Rainera. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Grace decyduje się porzucić Hollywood dla jednej, najważniejszej roli w swoim życiu – zostaje Księżną. Wydaje się, że nic nie jest w stanie przerwać tego pięknego snu. Jednak gdy zbliża się francuska inwazja na Monako w 1960 roku, Grace staje przed zupełnie nowym wyzwaniem. Jej rola w nadchodzącym dramacie okaże się kreacją jej życia.”

Tego dnia mamy wyjdą z kina jeszcze piękniejsze z „satynowymi dłońmi”, ponieważ specjalnie na tę okazję kino Zorza oprócz pokazu filmowego, przygotowało dodatkowe atrakcje. Wszystkie chętne panie będą mogły skorzystać z zabiegów kosmetycznych firmy Mary Kay „satynowe dłonie” oraz wziąć udział w loterii, w której do wygrania będą vouchery na sesję makijażowi i na zabieg mikrodermabrazji, a także zestawy z prezentami.

więcej informacji na stronie Kina Zorza >>

Kino Światowid dla mam.

Jak piszą organizatorzy święta w rzeszowskim kinie Zorza, „Dzień Matki to dobra okazja, żeby wręczyć mamie kwiaty i powiedzieć „kocham”. Ale nie tylko. Dzień Mamy to również dobry pretekst do zrobienia czegoś na co zazwyczaj nie ma czasu. Na przykład pójść do kina. Dlatego 26 maja w Kinie Światowid nie zabraknie seansów z niespodziankami przygotowanymi z myślą o mamach.”

Kino Światowid wyświetli w tym szczególnym dla wszystkich mam dniu historię Grace Kelly przedstawioną w filmie „Grace księżna Monako.”

Dla mam które tego dnia wybiorą się kina Światowid przygotował specjalne losowanie upominków, a nawet poczęstunek.

Elbląski Światowid pomyślał również o mamach, które w tym dniu nie będą miały czasu na świętowanie. Takie mamy można obdarować specjalną Kartą Upominkową, którą można zapłacić za bilet do kina.

więcej informacji na stronie Kina Światowid >>

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2022  >>
 01  02  03  04  05  06
 07  08  09  10  11  12  13
14 15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
partnerzy: