2019-07-24

Filmowe wieczory na placu Europejskim.

Maraton filmowy na placu Europejskim wciąż trwa. Trzy kolejne lipcowe wieczory to trzy nowe propozycje: „McQueen”, „Baby Driver” i „Kaczki z gęsiej paczki”. Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia, firmami Samsung i Adidas, zaprasza na wspólny relaks z dobrym kinem w tle.

Kino letnie to już tradycja placu Europejskiego. Odbywa się ono od 2017 roku, a mimo to za każdym razem zaskakuje widzów swoim repertuarem. Seanse pod chmurką gromadzą miłośników filmowych doznań, którzy w zależności od dnia projekcji mogą obejrzeć: dokument (w środę), film fabularny (w czwartek) i animację (w niedzielę).

Propozycją środowego (24 lipca) filmu dokumentalnego jest „McQueen” w reżyserii Iana Bonhôte’a oraz Petera Ettedgui’a. Na dużym ekranie zostanie przedstawiona historia jednego z najwybitniejszych projektantów modowych na świecie Alexandra McQueena. Opowieść zaczyna się od pierwszych kroków młodego designera w branży i stopniowo ukazuje jego mniejsze i większe sukcesy w drodze na szczyt. Cała historia została złożona ze starannie wyselekcjonowanych, prywatnych nagrań artysty, a także wspomnień rodziny i współpracowników McQueena.

Już w czwartek (25 lipca) kolejny hit kinowy – „Baby Driver” w reżyserii Edgara Wrighta. Film opowiada o życiu nastolatka zwanego Baby, który jest uwikłany w działalność przestępczą. Młody kierowca utrzymuje się z udziału w napadach. Jego rolą w każdym skoku jest jak najszybsze zabranie całej ekipy z miejsca rozboju. W pewnym momencie bohater poznaje dziewczynę, dla której jest w stanie porzucić dotychczasowe zajęcie i zacząć żyć zgodnie z prawem. Okazuje się, że nie jest to takie łatwe. Jego szef – przywódca mafii – powierza mu ostatnie zadanie. Czy uda mu się wyjść z tej sytuacji bez szwanku i żyć z dala od przestępczego światka?

Niedzielne kino letnie (28 lipca) zaprasza na „Kaczki z gęsiej paczki” – animację pełną przygód. Główny bohater bajki Benek jest beztroską gęsią, która nie przejmuje się niczym. Zamiast ćwiczyć przed wylotem do ciepłych krajów, woli zajmować się akrobacją. Doprowadza do wypadku, podczas którego rozbija stado kaczątek oraz doznaje kontuzji uniemożliwiającej mu podróż powietrzną. Bohater staje się ojcem dla dwóch pisklaków i razem z nimi rusza w wyprawę życia.

Organizatorem kina letniego na placu Europejskim jest Ghelamco Poland wraz z partnerami, firmami Samsung oraz Adidas. Wydarzenie objęło patronatem medialnym Radio Kolor.

Galeria zdjęć:

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2022  >>
 01  02  03  04  05  06
 07  08  09 10 11  12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
partnerzy: