2015-02-12

Kinowe Walentynki.

Tegoroczne Walentynki to przede wszystkim "Pięćdziesiąt twarzy Greya", ale nie tylko. Kina jak co roku przygotowały wiele atrakcji dla zakochanych.

Postanowiliśmy zaprezentować kilka ciekawych propozycji, jakie dla zakochanych przygotowały kina.

"Walentynki w czterech odsłonach"

Poznańska Muza przygotowała dla swoich widzów „Kinowe Walentynki w czterech odsłonach”, wśród których nawet najbardziej wybredni, znajdą coś dla siebie.

Klasyczne walentynki będzie można spędzić na seansie filmu Elii Kazana „Tramwaj zwany pożądaniem” z oscarową rolą Vivien Leigh u boku Marlona Brando. Na lubiących męsko-romantyczną rozrywkę czeka film (LGBT) „Boys” opowiadający historię pierwszej miłości 15 letniego Siegera. Dla tych którzy mają ochotę na odrobinę pikanterii, kino proponuje przedpremierowy pokaz komedii „To właśnie seks”. Natomiast dla tych, którzy raczej nie są romantykami (choć nie tylko dla nich) kino przygotowało projekcję filmu Grzegorza Jankowskiego „Polskie gówno”.

Srona Kina Muza w Poznaniu: www.kinomuza.pl >>

Dzień zakochanych z atrakcjami

Rzeszowska Zorza z okazji Święta Zakochanych, oprócz ciekawego repertuaru, przygotowała poczęstunek od Pizza Hut, konsultacje kosmetyczne dla pań z firmą Mary Kay, wystawę książek oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami.

14 lutego w kinie Zorza zostanie pokazany tegoroczny hit walentynkowy „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.
Film w reżyserii Sam Taylor-Johnson, to „ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Książka „Pięćdziesiąt twarzy Greya” uznawana jest za najszybciej sprzedającą się w historii literatury; do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie.”
Natomiast na lubiących ambitniejszą rozrywkę czekają „dwie opery, dwa kobiece portrety nakreślone podczas jednego wieczoru.” Obydwie propozycje transmitowane będą z nowojorskiej Metropolitan Opera: „Jolanta” Piotra Czajkowskiego oraz „Zamek Sinobrodego” Béla Bartók

Strona Kina Zorza w Rzeszowie: www.kinozorza.pl >>

Seans przy świecach

Kinoteatr Rialto oprócz wrażeń filmowych postanowiło w dniu zakochanych, dostarczyć swoim widzom doznań muzycznych i jeszcze więcej. W ten wyjątkowy wieczór Rialto zaprasza na dwa seanse przy świecach i lampce szampana. Specjalnie na tę okazję w sali kinowej zostaną ustawione stoliki, dzięki czemu pary będą mogły poczuć się jak w wyjątkowej kawiarni.

Do wyboru goście będą mieli francuską komedię "Samba" z Charlotte Gainsbourg w roli głównej oraz komedię romantyczną „Słowo na M”.

Projekcje poprzedzi wystąpienie pana Marka Maliszczaka, który dla gości kina zagra na pianinie „wiązankę melodii z najsłynniejszych filmów o miłości.”

Strona Kinoteatru Rialto w Katowicach: www.rialto.katowice.pl >>

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2022  >>
 01  02  03  04  05  06
 07  08  09  10  11  12  13
 14 15 16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
partnerzy: