2018-05-15

Magdalena Różdźka w Kinotece.

Warszawska Kinoteka organizuje kolejny już w 2018 roku Kobiecy Wieczór Filmowy.

24 maja o 19:30 widzowie zobaczą wspaniały i poruszający film "Ella i John"!

Jak zwykle na Kobiecym Wieczorze Filmowym będzie wiele niespodzianek, atrakcji i miłych gości.

Gościem specjalnym najbliższego Wieczoru Kobiecego w Kinotece będzie znakomita aktorka Magdalena Różczka, ambasadorka akcji charytatywnej Endo „Razem Możemy Więcej”. Sama mówi, że z przyjemnością angażuje się w projekty, w których może pomóc, ponieważ „wspólnie da się robić wspaniałe rzeczy”.

Podczas Wieczoru Kobiecego będzie można kupić debiutancką książkę aktorki „Gabi. A właśnie, że jest pięknie!”. Jest to niesamowita historia o rodzinie, przyjaźni i ogromnej wierze w marzenia. Magdalena Różczka podpisze na miejscu wszystkie zakupione przez uczestniczki książki.
Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do tego, aby wspomóc akcję „Razem Możemy Więcej”.
W sprzedaży na www.endo.pl dostępne są koszulki Endo z limitowanej edycji, z których całkowity zysk przekazany zostanie Fundacji Spełnionych Marzeń.

Gospodarzem wieczoru będzie Tomek Dunowski z Radia Kolor.

Tomek Dunowski- prowadzi poranną Mobilizację w Radiu Kolor. Pochodzi ze słonecznego Giżycka i chciałby, żeby wszystkie dzieci na świecie były szczęśliwe. Amatorsko basista i wokalista. Wielki miłośnik kina brytyjskiego, Manchesteru United i hot dogów na Orlenie.

O filmie "Ella i John":
Laureatka Oscara® Helen Mirren („Królowa”, „Szybcy i wściekli 8”) oraz Donald Sutherland, dwukrotny zdobywca Złotego Globu („Parszywa dwunastka”, „Klute”, „Igrzyska śmierci”), w filmie Paolo Virzìego (zdobywcy nagrody David di Donatello 2017 dla najlepszego reżysera).

Mirren i Sutherland wcielają się w uciekającą parę, która udaje się w niezapomnianą podróż starym RV „Leisure Seeker”. Podróż zaczyna się w Bostonie, jej zwieńczeniem ma być dom Ernesta Hemingway’a w Key West. Podróż jest próbą odnalezienia pasji życia i miłości, która ich łączy, a podróż to niezwykła – pełna przygód i niespodzianek – od samego początku do końca.


Bilety są już do nabycia w kasach kina i na stronie internetowej: www.kinoteka.pl >>

Źródło: Kinoteka Multiplex

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2022  >>
 01  02  03  04  05  06
 07  08  09 10 11  12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
partnerzy: