2020-01-17

Orkiestra z kulturą!

Trwają aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z których dochód zostanie przeznaczony na dziecięcą medycynę zabiegową. Legalna Kultura zaprasza do udziału w wyjątkowych licytacjach, np. lekcji dubbingu z Jarosławem Boberkiem.

Jarosław Boberek, aktor i mistrz dubbingu oraz Fundacja Legalna Kultura zorganizowali aukcję już po raz kolejny. Osoba, która ją wygra weźmie udział w godzinnej lekcji dubbingu w studiu nagrań w Warszawie. Aktor wprowadzi zwycięzcę w tajniki swojego warsztatu. Pomoże też nagrać głos wybranej postaci. Aukcja trwa do 19 stycznia, także czasu na wygranie wyjątkowego spotkania z aktorem jest już niewiele! Link do licytacji - tutaj.

Przedmioty oraz spotkania (kolacje, treningi, wspólne wycieczki, itp.) wystawiło na licytacje także wiele innych znanych osób (https://aukcje.wosp.org.pl/). Wciąż do zdobycia jest partytura Zbigniewa Wodeckiego do utworu „Zacznij od Bacha” (link do licytacji - tutaj, aukcja trwa do 24 stycznia). Niewątpliwą atrakcją jest aukcja oficjalnej repliki Medalu Noblowskiego przekazanej WOŚP przez Olgę Tokarczuk, laureatkę Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. To pierwsza z trzech, przysługujących Noblistce, replik nagrody (aukcja trwa do 28 stycznia, link do licytacji – tutaj.). Ponadto, na aukcjach wspierających działania WOŚP można znaleźć takie perełki, jak wizyta w Pradze z Agnieszką Holland; wizyta na planie najnowszej produkcji z bohaterkami filmu „Lejdis”, w którym grają Anna Dereszowska, Magdalena Różczka, Edyta Olszówka i Iza Kuna; turniej brydża z Renatą Dancewicz; spotkanie w westernowym stylu i lekcja jazdy konnej z Danielem Olbrychskim; plakat, który zwyciężył w konkursie Galeria Plakatu AMS pod hasłem "Zwierzę też człowiek" od Marcina Dorocińskiego. Skarb dla koneserów - limitowaną kolekcję płyt Mozarta - wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Janusz Gajos. Wokalistka Roksana Węgiel przekazała na aukcję sukienkę, w której wystąpiła po raz pierwszy na deskach opolskiego amfiteatru, a Rafał Królikowski podwójne zaproszenie do Teatru 6. Piętro w Warszawie na spektakl „Piękna Lucynda”.

Powyższe i wiele innych aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na stronie: https://aukcje.wosp.org.pl/

Zapraszamy do licytacji wyjątkowych spotkań i przedmiotów, z których pieniądze przekazane zostaną na zakup sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Źródło: Fundacja Legalna Kultura

Nie masz jeszcze konta?
<<  kwiecień 2021  >>
 01  02  03
 04  05  06  07  08  09  10
 11  12  13  14  15  16  17
18 19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30
partnerzy: