2014-02-06

Oryginalne pomysły na Walentynki w kinie.

Romantyczna komedia w kinie, to już klasyczny sposób na spędzenie święta zakochanych. Jakie propozycje dla swoich widzów przygotowali kiniarze w tym roku?

Wyznanie miłosne na srebrnym ekranie:

Biłgorajskie Centrum Kultury zorganizowało Konkurs Walentynowy na najromantyczniejsze wyznanie miłosne. „Nie wiesz jak powiedzieć najbliższej osobie, że ją kochasz? A może chciałbyś oświadczyć się w wyjątkowy sposób?”, takimi słowami centrum kultury zachęca swoich widzów do odwiedzenia kina w święto zakochanych. Spośród nadesłanych życzeń zostanie wybrane jedno, które zostanie wyświetlone na ekranie zaraz przed wieczornym seansem filmowym w święto zakochanych 14 lutego.

Oprócz życzeń organizatorzy przygotowali także drobny upominek dla Walentynek w postaci kwiatów oraz czekoladek dla Walentego.

Po najromantyczniejszym wyznaniu miłosnym widzowie zobaczą premierę komedii romantycznej "Facet (nie) potrzebny od zaraz" oraz drugą część "Nimfomanki".

www.bck.lbl.pl >>

Walentynki z duchem:

Dla szukających w tym dniu mocnych wrażeń, kino Maks Siemianowickiego Centrum Kultury przygotowało na wieczór walentynkowy nie tylko romantyczną komedię. Po seansie filmu „Co kryje miłość”, kino zaprasza swoich widzów na nocne zwiedzanie Parku Tradycji, szlakiem techniki w towarzystwie ducha.
Jak piszą organizatorzy imprezy „duch objawia się tajemnicami, ale zdradził nam, że w lutym to już na pewno się zakocha.”

www.siemck.pl

Widzowie wybierają walentynkowy seans filmowy:

W tym roku widzowie kina Iluzjon mieli okazję sami zgłosić filmy, które chcieliby zobaczyć na ekranie 14 lutego. „Iluzjon był otwarty na wszystkie pomysły: od thrillerów, przez science fiction aż do wyciskaczy łez”.
Teraz widzowie mogą oddawać głosy na najciekawsze tytuły wybrane spośród nadesłanych:

• Gwiezdne Wojny
• Nimfomanka
• Drzewo życia
• Blue Velvet
• Lekarstwo na miłość

Tytuł seansu walentykowego zostanie wyłoniony 10 lutego.

www.iluzjon.fn.org.pl

(Anty)Walentynkowy Maraton Filmowy:

Dla tych, którzy w wieczór zakochanych niekoniecznie mają ochotę na komedię romantyczną, Nowe Kino Pałacowe przygotowało ucztę z Jimem Jarmuschem.

W programie (Anty)Walentynek zostaną wyświetlone trzy filmy amerykańskiego reżysera:

• Kawa i papierosy
• Broken Flowers
• Truposz

www.zamek.poznan.pl

Klasycznie i "stylowo", czyli Walentynkowy Maraton Filmowy:

Dla chcących spędzić tradycyjny wieczór zakochanych w kinie, Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przygotowałoWalentynkowy Maraton Filmowy.

W programie wydarzenia znalały się premierowe projekcje filmów: „Zimowa opowieść” Colinem Farrellem oraz Jessica Brown Findlay w rolach głównych. A na deser widzowie dostaną najnowszą komedię romantyczną Weroniki Migoń - „Facet (nie)potrzebny od zaraz”.

Dodatkową atrakcją dla zakochanych będzie specjalnie na tę okację przygotowany konkurs z nagrodami.

www.stylowy.net

Nie masz jeszcze konta?
<<  maj 2022  >>
 01  02  03  04  05  06  07
 08  09  10  11  12  13  14
 15  16  17  18  19  20  21
 22  23  24  25  26 27 28
 29  30  31
partnerzy: