2014-12-02

Rośnie zespół firmy KinAds

W związku z dynamicznym rozwojem firma KinAds stawia na zatrudnienie. Zakończyła się właśnie kolejna w tym roku rekrutacja, szeregi firmy zasiliły aż cztery nowe osoby.

 

Firma KinAds obchodzi w tym roku pięciolecie swojego istnienia i wciąż znajduje się w fazie rozwoju. Specyfika biznesu sprawia, że wsparcia potrzebuje przede wszystkim Dział Handlowy i Biuro Obsługi Klientów. Do grona pracowników Działu Handlowego dołączyli : Anna Duda Lewandowska i Marcin Sacewicz, zaś do Działu Obsługi Klienta: Ewa Tarnowska i Marta Knapik.
Anna Duda Lewandowska objęła stanowisko Doradcy Klienta, zaś Marcin Sacewicz pracuje jako Specjalisty ds. Sprzedaży. Oboje będą odpowiedzialni za grupę klientów VIP. Do ich obowiązków należy m. in.: strategiczne planowanie kampanii, projekty szyte na miarę, doradztwo w zakresie planowania oraz kreatywnego wykorzystania kina.
Marta Knapik i Ewa Tarnowska zasiliły Biuro Obsługi Klienta, który wspiera dział handlowy . Ewa Tarnowska pełni dodatkowo funkcję Content Makera (tworzenie na potrzeby firmy materiałów graficznych/wideo).

- Jako prezes firmy mam szczęście do ludzi, także do pracowników. Każdorazowo przeprowadzam profesjonalną rekrutację, jednak kluczowe znaczenie ma zawsze moja intuicja. Jestem dumna z załogi, którą zbudowałam. Wierzę, że dzięki nim firma będzie się rozwijać jeszcze dynamiczniej – mówi Kinga Dołęga – Lesińska, prezes KinAds.

Anna Duda Lewandowska interesuje się sportem, Marta Knapik jest miłośniczką festiwali i dobrego kina, Ewa Tarnowska jest zapaloną fotografką i kinomanką, zaś Macin Sacewicz fanem motoryzacji.

Źródło: komunikat prasowy

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2019  >>
 01
 02  03  04  05  06  07  08
 09  10  11  12  13  14  15
 16  17  18 19 20  21  22
 23  24  25  26  27  28  29
 30
partnerzy: