2017-12-21

Sylwester w kinie.

Jak co roku kina w całej Polsce zapraszają do świętowania Nowego Roku przed srebrnym ekranem. W sylwestrową noc na kinomanów czekają nie tylko pokazy przedpremierowe, czy klasyka, ale też wiele konkursów, zabaw i ciekawych niespodzianek.

Wieczór sylwestrowy w Stylowym.

Centrum Kultury Stylowy w Zamościu przygotowało na tę wyjątkową noc, przedpremierowe pokazy filmów „I tak cię kocham” i „Gotowi na wszystko. Exterminator”.

„I tak cię kocham”, czyli cudowna komedia romantyczna, która stała się przebojem światowych kin. Świeża, błyskotliwa, nieoczywista i z uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.
„Gotowi na wszystko. Exterminator” to pełna humoru, przewrotna opowieść o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. W roli lidera muzycznego zespołu – Paweł Domagała. Partneruje mu frontman zespołu Coma – Piotr Rogucki

W programie wieczoru przewidziano również konkurs z nagrodami, a o północy widzowie wzniosą toast noworoczny.

www.stylowy.net >>

Nowy Rok w Kinie Atlantic.

Warszawski Atlantic nie rezygnując z tradycji, także zaprasza wszystkich kinomanów na wyjątkową noc sylwestrową. W tym roku na wielbicieli kina czekają dwa pakiety filmowe.
W tę szczególną noc widzowie zobaczą „Grę o wszystko”, która na ekrany kinowe wejdzie dopiero tydzień później. Drugi tytuł, widzowie będą mogli wybrać spośród dwóch pokazów, „Atak paniki” (trzy tygodnie przed premierą) albo „Król Rozrywki” (premierowo).

Pokazom filmowym będzie towarzyszyła muzyka serwowana przez DJ’a, a Nowy Rok widzowie przywitają lampką szampana.

HARMONOGRAM IMPREZY:
20:30 - otwarcie sal kinowych
20:45 - 22:45 pokaz przedpremierowy filmu "Gra o wszystko"
23:00 - 02:00 ciepłe przekąski, zabawa taneczna, lampka szampana o północy
02:00 - 04:00 pokaz filmu do wyboru przedpremierowo "Atak paniki" albo premierowo "Król rozrywki"
04:00 – zakończenie

www.kinoatlantic.pl >>

Sylwester z Filharmonikami Berlińskimi.

Tradycyjnie w noc sylwestrową w kinach będą odbywały się nie tylko pokazy filmowe. Specjalnie dla miłośników muzyki, w wielu kinach studyjnych odbędzie się transmisja koncertu Filharmoników Berlińskich.

W tym roku muzykom towarzyszyć będzie światowej sławy mezzosopranistka Joyce DiDonato. Artystka zaśpiewa porywające pieśni Richarda Straussa i nastrojowy utwór z musicalu Leonarda Bernsteina „1600 Pennsylvania Avenue” .

Kina studyjne, w których odbęda się transmisje koncertu Filharmoników Berlińskich:

KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów), Kraków,
Nowosolski Dom Kultury, Nowa Sól,
Stargardzkie Centrum Kultury, Stargard
Kino Nowe Horyzonty, Wrocław
CKiS Oskard, Konin

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2022  >>
 01  02  03  04  05  06
 07  08  09 10 11  12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
partnerzy: