2015-08-17

"Kina(ds) Dzieciom" - bo kino jest też dla dzieci.

„Kina(ds) Dzieciom” to autorska platforma programowa firmy KinAds adresowana do najmłodszych widzów. Dzięki niej dzieci w całej Polsce otrzymają dostęp do unikalnej oferty filmowej przygotowanej przez brokera. W ofercie należących do jego sieci kin znajdą się np. „Dziecięce Poranki“, a także produkcje specjalne, dostępne wyłącznie na ekranach KinAds. Pierwszym filmem w tej kategorii jest „Winx Club – Tajemnica morskich głębin”.

„Kina(ds) Dzieciom” to kolejny krok w rozwoju oferty KinAds i nowy rozdział w jej rynkowej działalności. Przygotowania do startu projektu trwają od maja b.r. Wówczas w wybranych kinach sieci wystartowały „Dziecięce Poranki” - pokazy bajek skierowane do dzieci od 2 roku życia. Ideą „Poranków” jest umożliwienie dzieciom oglądania ulubionych bajkowych bohaterów na wielkim ekranie oraz spędzania czasu wspólnie z rodzicami, czy dziadkami. Projekcje są jedynie częścią atrakcji, wydarzenia te będą bowiem wzbogacane konkursami, upominkami, czy propozycją innych aktywności, np. warsztatów plastycznych, tanecznych, czy językowych.

W pierwszej odsłonie zaprezentowano widzom trzy bajki: Tree Fu, Przygody Słoniczki Elli i Dinopociąg, zaś w kolejnej klasykę: Mała Syrenka, Alicja w krainie czarów, Lew Król Dżungli, Pocahontas, Śpiąca Królewna.

Od września Poranki będą organizowane już w ponad 30 kinach, w całej Polsce. W zależności od miasta i kina emitowane będą z różną częstotliwością: w każdy lub w co drugi weekend.

Poranki promowane są w mediach lokalnych, na stronach internetowych kin i w mediach społecznościowych, w przedszkolach, a także w formie spotów przed filmami dla dzieci.

„Winx Club – Tajemnica morskich głębin” to pełnometrażowa animacja pokazująca przygody 5 wróżek ratujących świat przed eko-zagładą. Pierwszy film z tej serii powstał już 10 lat temu, wróżki były od tego czasu bohaterkami dwóch pełnometrażowych filmów oraz 6 sezonów serialu telewizyjnego. Film adresowany jest głownie do dzieci w grupie wiekowej 7-12 lat.

Zakup biletów na ten film będzie premiowany upominkami Winx; mini magazyny, skrzydełka Winx i inne.

Film będzie także emitowany w sieci Cinema6D. Specjalnie do tego filmu został stworzony dodatkowy scenariusz z efektami specjalnymi.

Tajemnica Morskich Głębin w kinie 6D.


Film „Winx - Tajemnica Morskich Głębin” to pierwszy film pełnometrażowy w wersji 6D. Już samo to sprawia, ze wybierając projekcje w systemie 6D oprócz wszystkich walorów filmu, można doświadczyć dodatkowych efektów, do tej pory obecnych tylko przy projekcjach filmów produkowanych specjalnie na potrzeby tego typu kin. Właściwe wykorzystanie możliwości kina takich jak : ruchome fotele, woda, wiatr, bańki mydlane i wiele innych, sprawia, że seans zyskuje na atrakcyjności, wzmacnia przekaz płynący z ekranu, a przy tym nie jest męczący.

Źródło: Warsaw PR, informacja prasowa.

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2022  >>
 01  02  03  04  05  06
 07  08  09  10  11  12  13
 14 15 16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
partnerzy: