2015-07-02

Kino Cinema3D w Świnoujściu już otwarte.

Kino CINEMA3D w Świnoujściu zaprosiło widzów na pierwszy seans w sobotę 27 czerwca. Otwarcie multipleksu zbiegło się z oficjalnym startem galerii Corso. W pierwszy weekend, na seanse wybrało się kilka tysięcy widzów.

Kino CINEMA3D w Galerii Corso to w pełni nowoczesny obiekt, zapewniający emocje w pełnym wymiarze. Kino posiada cztery komfortowe sale i jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Seanse grane są od samego rana do późnego wieczora, przez prawie wszystkie dni w roku. Multipleks wyposażony został w najnowszą dostępną na rynku kino technikę. Podczas pierwszych dwóch dni projekcji, kino przeżyło prawdziwy szturm klientów. Z projekcji Cinema3D, skorzystało tylko przez sobotę i niedzielę tysiące widzów.

Cieszymy się, że tak dynamicznie rozwijające się miasto jakim jest Świnoujście, doczekało się nowoczesnego wielosalowego kina. Nie będzie już potrzeby wyjazdów na premiery filmowe do Szczecina lub innych miast. Multipleks Cinema 3D w Świnoujściu w ciągu roku jest w stanie pokazać ponad 200 premier filmowych - zapewnia Jarosław Pantol- wiceprezes spółki Cinema3D SA

Dyrekcja kina zapewnia, że oprócz projekcji filmów z bieżącego repertuaru, kino będzie organizować ciekawe wydarzenia specjalne.

W ramach cyklicznych edycji realizujemy, maratony filmowe, poranki dla dzieci, kino konesera i ekskluzywne spotkania dla pań - „Kino Na Szpilkach” oraz dla panów - „Męskie Kino”. Podczas tych wyjątkowych projekcji prowadzone są porady kosmetyczne, modowe i zdrowotne, pokazy nowych technologii, motoryzacji oraz wydarzenia sportowe – informuje Joanna Went - Dyrektor kina w Świnoujściu.

CINEMA3D zapewnia swoim widzom, bogaty wybór oferty alternatywnej. Po za regularnym repertuarem odbywają się transmisje operowe lub projekcje spektakli teatralnych na żywo,. Już 15 lipca, kino zaprosi widzów w Świnoujściu na wyjątkową transmisję LIVE Opery Carmen. Transmisja na żywo, odbędzie się prosto z Festiwalu w Taorminie. Będzie to z pewnością wyjątkowe wydarzenie, zapewnia dyrekcja kina.

Galeria zdjęć:

Źródło: informacja prasowa, Legnica, 01 lipca 2015r

Nie masz jeszcze konta?
<<  kwiecień 2021  >>
 01  02  03
 04  05  06  07  08  09  10
 11  12  13  14 15 16  17
 18  19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30
partnerzy: