2018-09-11

Konferencja Digital Signage Trends już za dwa dni!

W nadchodzący czwartek, 13 września br. odbędzie się 5. edycja Międzynarodowej Konferencji Digital Signage Trends. Wydarzenie poświęcone komunikacji cyfrowej będzie miało miejsce w warszawskim hotelu Novotel Warszawa Airport.

W programie tegorocznej konferencji znalazły się m.in. bezpłatne warsztaty dla pracowników muzeów i instytucji świata kultury, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak udostępniać dziedzictwo w sposób adekwatny do potrzeb odbiorców i celów muzeów oraz domów kultury; jak analizować zasoby dziedzictwa pod kątem ich udostępniania oraz w jakich sytuacjach narzędzia cyfrowe mogą być szczególnie przydatne.
Więcej na temat warsztatów na naszych stronach: Ostatnie dni zapisów na bezpłatne warsztaty!

Po raz pierwszy podczas konferencji DST odbędzie się panel DOOH poświęcony reklamie z wykorzystaniem systemów Digital Signage.W tej części wystąpią m.in.: Joanna Mietelska-Pełech, Joanna Pełech-Mikulska, manager działu kreatywno-klienckiego agencji reklamowej BE Media, która przedstawi stan rozwoju rynku DOOH w Polsce oraz przykłady najciekawszych kampanii.

Na temat Big Daty i personalizacji w kontekście Digital Signage, swoją wiedzą podzielą się Anna Nowak i Filip Gieleciński z Posterscope Poland. Natomiast część warsztatową poprowadzi Wojciech Grendziński, Dyrektor ds. Handlowych i Wiceprezes Zarządu IMS S.A.

Uczestnicy panelu DOOH dowiedzą się, jak tworzyć etyczne przekazy reklamowe, o czym opowie Lech Kaczoń z Izby Gospodarzcej Reklamy Zewnętrznej. Prawne aspekty reklamy zewnętrznej przedstawi mec. Jacek Świeca z Kancelarii Prawnej Świeca i Wspólnicy.
Panel zakończy debata na temat rynku DOOH.

Kolejną nowością tegorocznej konferencji będzie sesja Technology Day, w której najnowszym technologiom dla systemów Digital Signage przyjrzy się Wojciech Kosek z NEC Display Solutions. Grzegorz Góralczyk z SQM Digital Signage zaprezentuje rozwiązania SCALA. A o tym jaki player, jaki system wybrać i dlaczego będzie można dowiedzieć sięz prezentacji Mariusza Orzechowskiego, dyrektora przedstawicielstwa NEC Display Solutions Europe GmbH w Polsce.

Sesja Technology Day składać się będzie z części teoretycznej oraz praktycznej, podczas której uczestnicy będą mogli wypróbować niektóre rozwiązania w ramach warsztatów hands-on na stoiskach wystawców konferencji.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji Konferencji Digital Signage Trends: www.digitalsignagetrends.pl >>

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie: www.digitalsignagetrends.pl >>

Więcej na temat konferencji DST na naszych stronach: Zbliża się 5. Konferencja Digital Signage Trends.

Patronat medialny nad konferencją sprawuje nowoczenseKINO.pl

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2022  >>
 01  02  03  04  05  06
 07  08  09 10 11  12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
partnerzy: