2020-02-11

NEC na ISE 2020.

Lider w dziedzinie rozwiązań do wyświetlania obrazu pokazuje w jaki sposób przyszłe aplikacje Digital Signage i rozwiązania do współpracy przyczyniają się do sukcesu w biznesie.


NEC Display Solutions Europe w tym tygodniu jest obecny na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2020, które odbywają się od 11 do 14 lutego w RAI Amsterdam. Firmę można odwiedzić na stoisku 5-R20 w hali 5. ISE jest największym na świecie wydarzeniem w branży AV i integracji systemów, a NEC rozpoczął swój udział w targach, dzieląc się swoją wizją nowoczesnego środowiska korporacyjnego i biznesowego, stymulowanego nowymi technologiami Digital Signage, współpracy i łączności.

Charakter pracy się zmienia. Spotkania, konferencje i współpraca nabierają coraz większego znaczenia, a firmy potrzebują innowacyjnych rozwiązań w zakresie wyświetlania obrazu i łączności, aby móc osiągać sukces w biznesie. NEC na ISE 2020 pokazuje jak uczynić to możliwym, prezentując m. in.: nowoczesne rozwiązania dla korporacyjnych sal konferencyjnych, przyszłościowego Digital Signage, wizualizacji w dużych obiektach oraz interaktywnej współpracy.

Na stoisku NEC Display Solutions czeka na odwiedzjących wiele nowości produktowych: profesjonalny projektor P506QL, po raz pierwszy w tej serii w rozdzielczości UHD, przeznaczony do sal konferencyjnych i korporacyjnego Digital Signage, projektory instalacyjne PA1004UL oraz nowy 1-chipowy projektor DLP PX2000UL do wizualizacji w dużych obiektach. NEC prezentuje również najnowszą wersję swojego rozwiązania InfinityBoard®, monitora do współpracy dla profesjonalnych użytkowników, teraz wzbogaconą o aplikację do obsługi spotkań Quicklaunch i nową platformę NEC Room Management Service.

Podczas targów ISE2020 goście odwiedzający stoisko NEC będą mogli również zobaczyć 65-calowy stół dotykowy PCAP firmy NEC, który poprzez połączenie funkcji interaktywnych z inteligentnym wykrywaniem obiektów otwiera ciekawe możliwości dla promocji produktów np. w handlu detalicznym. Zaprezentowana zostanie również nowa platforma analityki biznesowej NEC ALP (Analytics Learning Platform), która wykorzystuje dane dostarczane za pośrednictwem wielu czujników.

Ponadto na ISE 2020 NEC prezentuje swój nowy MediaPlayer, zainstalowany na platformie Raspberry Pi, który został zaprojektowany z myślą o łatwej i wygodnej obsłudze i kontroli kontentu, samodzielnie lub przez sieć.

To właśnie podczas targów ISE NEC przedstawia zapowiedzi niektórych ze swoich najbardziej obiecujących, nadchodzących technologii wyświetlania obrazu. Firma zaprezentowała swoją zupełnie nową serię monitorów wielkoformatowych M, oferujących możliwość dołączenia modułów komputerowych SDM i Raspberry Pi. Zapewniają one doskonałą wierność odwzorowania kolorów, niezawodność i przyszłościowe opcje konfiguracji i połączeń.

NEC demonstruje również swój nowy zestaw Direct View LED-FA009i2-165 oraz ścianę wideo z monitorów serii UX UX552S m.in. do zastosowań control room.

"Dobra komunikacja jest wielokierunkowa." - powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe - "Kiedy komunikujemy się z naszymi współpracownikami i klientami za pomocą otwartych i przejrzystych kanałów z wykorzystaniem najnowszych technologii, pracujemy razem łatwiej i lepiej. Na ISE prezentujemy szeroki wachlarz technologii wyświetlania obrazu i rozwiązań do współpracy i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z klientami naszymi pomysłami dotyczącymi przyszłości wizualizacji".

Na miejscu są dostępni eksperci NEC z wielu krajów, którzy udzielą dodatkowych informacji i wyjaśnień dotyczących rozwiązań firmy, a także zademonstrują najnowszą ofertę. Będą również prowadzone prezentacje na żywo i prelekcje.

Aby uzyskać więcej informacji i zobaczyć prezentacje rozwiązań NEC, odwiedź stoisko NEC (hala 5-R20) lub kliknij tutaj.

Obserwuj nas na Twitterze na @NEC_Display_EU, aby być na bieżąco ze wszystkimi
informacjami NEC Display Solutions w regionie EMEA. Aby poznać najnowsze wydarzenia z
ISE, śledź hashtag #ISE2020

Galeria zdjęć:

Źródło: NEC Display Solutions

Nie masz jeszcze konta?
<<  czerwiec 2023  >>
 01  02  03
 04  05  06  07  08 09 10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30
partnerzy: