2019-10-02

NEC zainstaluje jeden z największych na świecie ekranów LED.

NEC zainstaluje jeden z największych na świecie ekranów LED w pomieszczeniach control room.

NEC Display Solutions Europe podpisał umowę z Saudi Telecom Company (STC), największym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Arabii Saudyjskiej, na zainstalowanie ekranu dvLED o powierzchni 256 metrów kwadratowych, z wielkością piksela 1,5mm. To jeden z największych na świecie ekranów LED w pomieszczeniu control room, który zostanie zainstalowany w głównym sieciowym centrum operacyjnym STC. Dodatkowo, umowa obejmuje instalację 200 monitorów do budowy ścian video i mniejszych ekranów LED w sieciowym centrum operacyjnym w UNOC (Unified Network Operation Centre) na terenie kampusu STC w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej.

Szerokie zaangażowanie NEC w projekt obejmuje: projekt, produkcję, dostawę, instalację, testowanie i uruchomienie ogromnej ściany LED. W ramach współpracy z Saudi Media Systems, NEC będzie odpowiedzialny za dostawę i instalację około 216 monitorów do budowy ścian wideo, monitorów w salach konferencyjnych, jak również innych, mniejszych rozwiązań LED. Zapewni również kompletną obsługę zaplecza dla udanego funkcjonowania UNOC.

Nasza umowa z STC jest przełomowym projektem, który podkreśla status NEC jako jednego z niewielu producentów na świecie, który jest w stanie dostarczyć kompletne, skrojone na miarę rozwiązania w zakresie wyświetlania obrazu dla instytucji rządowych i dużych firm. NEC jest zaangażowany na każdym etapie projektu, począwszy od studiów wykonalności, projektowania i produkcji, poprzez instalację, testowanie i uruchomienie. Wybieramy odpowiednią technologię wyświetlania i odpowiednie zaplecze nie tylko dla sieciowych centrów operacyjnych, ale także centrów danych, dyspozytorni i centrów operacyjnych bezpieczeństwa, powiedział Bernd Eberhardt, prezes i CEO NEC Display Solutions GmbH.

STC z przyjemnością współpracuje z NEC Display Solutions przy wdrażaniu kompletnego rozwiązania "pod klucz", które ma zapewnić pomyślne funkcjonowanie UNOC. Umowa odzwierciedla ciągłe wysiłki STC podejmowane w celu budowania strategicznych partnerstw z globalnymi podmiotami, aby zapewnić naszym klientom światowej klasy usługi cyfrowe i innowacyjne rozwiązania, umożliwiające cyfrową transformację Królestwa, powiedział Abdullah Al Mazrou, General Manager, Buildings and Fleet Management w STC.

Jako firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wyświetlania obrazu, NEC zajmuje wiodącą pozycję na rynku monitorów w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Instalacja ogromnej ściany LED w Arabii Saudyjskiej to najnowszy kamień milowy dla firmy, która jest pionierem wielu osiągnięć technologicznych, takich jak m.in. pierwszy na świecie projektor laserowy RB, wprowadzony na rynek w 2017 roku.

NEC Display Solutions dotychczas wyprodukował i dostarczył ponad 1,5 miliona wielkoformatowych monitorów. Jego historia obejmuje współpracę z ponad 200 lotniskami na całym świecie oraz dostawę ponad 125 000 monitorów do wiodących restauracji szybkiej obsługi w całej Europie w ciągu ostatnich pięciu lat.

Źródło: NEC Display Solutions

Nie masz jeszcze konta?
<<  kwiecień 2021  >>
 01  02  03
 04  05  06  07  08  09  10
 11  12  13  14 15 16  17
 18  19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30
partnerzy: