2019-04-02

Nowy szef działu marketingu Multikino S. A.

Igor Przespolewski awansował na stanowisko head of marketing Multikino S.A., zastępując Edytę Pawłowicz-Ziurkowską, która po 14 latach pożegnała się z firmą.

Jako szef działu marketingu Igor Przespolewski odpowiada za tworzenie i realizację strategii marketingowo-komunikacyjnej Multikina. Ponadto nadzoruje planowanie oraz realizację budżetu marketingowego, a także poszukuje nowych kierunków rozwoju biznesu. Będzie raportował bezpośrednio do Mariusza Spisza, commercial directora spółki.

- Multikino to marka, która w swoim DNA od początku miała oferowanie rozrywki na najwyższym światowym poziomie, a w swojej strategii stawiała i stawia na ciągły rozwój oparty na wiedzy i 20 latach doświadczenia na polskim rynku. Obecne tempo zmian niesie za sobą konieczność modyfikacji komunikacji naszej marki z jej obecnymi i przyszłymi odbiorcami. A Igor posiada kluczowe kompetencje w tym zakresie oraz doskonałą znajomość rynku kinowego – mówi Mariusz Spisz.

Igor Przespolewski w obszarze marketingu działa już 9 lat. Z Multikinem związany jest od 2013 roku. Przez ostatnie lata pełnił funkcję marketing managera. W 2018 roku został wyróżniony honorowym „złotym biletem” – nagrodą Stowarzyszenia Kina Polskie za wybitne zasługi
w rozpowszechnianiu filmów w Polsce. Wcześniej pracował dla marek Japan Tobacco International i Grupa Novartis. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz Szkoły Strategii Marki Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

- Objęcie sterów w dziale marketingu Multikina to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie. Przed nami wiele ciekawych wyzwań. Moim celem jest umocnienie pozycji rynkowej Multikina i dalszy rozwój najsilniejszej marki kinowej w Polsce. Wierzę, że wraz z zespołem uda nam się tego dokonać. Multikino to świetna marka, know-how, innowacyjne kinowej projekty, a przede wszystkim pasja i miłość do kina – wyjaśnia nowy szef marketingu.

Źródło: Multikino S.A.

Nie masz jeszcze konta?
<<  kwiecień 2021  >>
 01  02  03
 04  05  06  07  08  09  10
 11  12  13  14 15 16  17
 18  19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30
partnerzy: