2018-06-04

Pasjonaci Digital Signage spotkali się w Warszawie.

We wtorek 29 maja w warszawskim sklepie R-GOL.com odbyło się spotkanie DS Club, w którym wzięli udział profesjonaliści i pasjonaci systemów Digital Signage.

R-GOL.com nie przez przypadek został wybrany, jako miejsce wydarzenia. W położonym na warszawskim Służewiu sklepie piłkarskim zostały wdrożone interesujące rozwiązania Digital Signage, których autorem jest firma SQM Digital Signage, za co w ubiegłym roku otrzymała nagrodę PDSA dla wzorcowej instalacji DS.

O rozwiązaniach zastosowanych w sklepie R-GOL.com opowiedział prezes firmy SQM Digital Signage, a zarazem V-ce Prezes Stowarzyszenia PDSA (Polish Digital Signage Association), Grzegorz Góralczyk.

Natomiast jak działają i jakie mają zastosowanie multimedialne nośniki w sklepie R-GOL.com, uczestnicy dowiedzieli się z prezentacji Antona Efremoffa, specjalisty od R&D w SQM Digital Signage.

W charakterze prelegenta, a zarazem gospodarza spotkania wystąpił także Marcin Radziwon, założyciel tego jednego z najnowocześniejszych w Europie sklepu piłkarskiego, który jest równocześnie największym tego typu projektem w Polsce. Posiadający sklepy stacjonarne, internetowe oraz aplikacje mobilne, R-GOL.com jest idealnym przykładem skutecznej realizacji strategii omnichannel w przestrzeni sklepu tradycyjnego.

Kolejnym gościem spotkania był Marcin Irek, architekt i partner firmy MUSU zajmującej się aranżacją wnętrz, który opowiedział o wykorzystaniu interaktywnych ekranów w projektowaniu nowoczesnych wnętrz sklepowych. Na przykładzie sklepu R-GOL.com uczestnicy spotkania mieli okazję sami się przekonać, jaką rolę we współczesnych wnętrzach odgrywają systemy Digital Signage.

Jednodniowe wydarzenie stanowiło wstęp do wrześniowej Konferencji Digital Signage Trends, która odbędzie się 13 września br. w Warszawie, a którą szerzej na spotkaniu zaprezentował Mariusz Orzechowski, Prezes PDSA - Polish Digital Signage Association oraz szef polskiego oddziału NEC Display Solutions Europe. Prezes PDSA przedstawił również plany rozwoju stowarzyszenia na najbliższe lata.

Wszystkich zainteresowanych tematyką Digital Signage zapraszamy na V Międzynarodową Konferencję Digital Signage Trends, która odbędzie się 13 września br. w warszawkim hotelu Novotel Warszawa Airport.

Szczegóły na stronie wydarzenia: www.digitalsignagetrends.pl >>

Galeria zdjęć:

Nie masz jeszcze konta?
<<  luty 2023  >>
 01  02  03 04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28
partnerzy: