2014-10-17

Programy Operacyjne PISF - szkolenie.

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych zaprasza na spotkanie szkoleniowe dotyczące zasad aplikowania i rozliczania środków z PISF zgodnie z nowymi Programami Operacyjnymi PO PISF 2015, które odbędzie się 3-4 listopada 2014 roku w Serocku, pod Warszawą.

Jak co roku Instytut zaproponował nowe Programy Operacyjne. Mimo, iż ich zasadniczy kształt nie zmienia się w stosunku do lat ubiegłych, to koniecznie trzeba podkreślić fakt wprowadzenia nowego, wzorcowego kosztorysu filmu fabularnego, limitów, a także innych szczegółowych zapisów, nieobecnych w programach z poprzednich lat.

Co więcej, mimo już kilku lat doświadczeń, obserwujemy potrzebę skonsultowania praktycznych spraw związanych z aplikowaniem o dofinansowanie z PISF, a także z rozliczaniem wniosków i poprawnym prowadzeniem dokumentacji na potrzeby Instytutu.

Dlatego wszystkich Państwa zapraszamy na spotkanie SPRAWNA WSPÓŁPRACA Z PISF. Jak wypełnić i rozliczyć wniosek zgodnie z PO PISF 2015? Jednocześnie, zależy nam, by to spotkanie szkoleniowe odbyło się jeszcze przed terminem I naboru sesji – dlatego wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szybkiego zgłaszania się, gdyż termin naboru jest stosunkowo krótki.

Spotkanie poprowadzą m.in. p. Kamil Przełęcki, który zaprezentuje praktyczne wskazówki dotyczące realizacji filmu z wykorzystaniem nowego wzorca kosztorysu. W spotkaniu uczestniczyć będzie także Pan Wojciech Hoflik, oraz przedstawiciele PISF, którzy opowiedzą o ładzie prawnym i finansowym we wnioskach, jak również o niezbędnych dokumentach potrzebnych do przygotowania umowy. Pani Ludmiła Berus, omówi zasadnicze wymagania dotyczące rozliczeń.

Część spotkania szkoleniowego poświęcona będzie producentowi na etapie dystrybucji, w tym m.in. newralgicznych klauzul w umowach z dystrybutorami, możliwych modelach recoupmentu czy sposobach uwzględniania zapisów o P&A. Tą część poprowadzi mec. Krzysztof Czyżewski z Kancelarii Czyżewscy Kancelaria Adwokacka.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.kipa.pl >>

Źródło: KIPA

Nie masz jeszcze konta?
<<  luty 2020  >>
 01
 02  03  04  05  06  07  08
 09  10  11  12  13  14  15
 16  17  18  19  20  21  22
 23  24  25  26  27 28 29
partnerzy: