2018-03-22

V Międzynarodowa Konferencja Digital Signage Trends.

O skutecznym kontencie w reklamie, marketingowych trendach, komunikacji interaktywnej będzie można posłuchać podczas Digital Signage Trends - największej konferencji w Polsce poświęconej tematyce nośników cyfrowych.

Konferencja Digital Signage Trends odbędzie się w 13 września br. w Warszawie, a patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie PDSA, Polish Digital Signage Association. Wydarzenie skierowane jest m.in. marketerów, twórców kontentu Digital Signage, domów mediowych, agencji interaktywnych, jak również do ekspertów, pasjonatów branżowych, a także użytkowników systemów Digital Signage.

W programie przewidziano omówienie takich sektorów jak m.in.: szeroko pojęty retail, HoReCa, bankowość, telekomunikacja, opieka zdrowotna, dworce/lotniska, areny sportowe, oraz rozrywka, w tym kina i teatry, a także sektor przestrzeni publicznej (muzea, urzędy, sądy).

W trakcie konferencji odbędą się także specjalne sesje: Content Day, Technology Day, Akademia DS. Przyznane zostaną również nagrody PDSA Awards 2018. Nie zabraknie też strefy EXPO, gdzie uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami Digital Signage.

Podczas wydarzenia swoją premierę będzie miał pierwszy w Polsce raport Digital Signage, opracowany z inicjatywy stowarzyszenia PDSA. Na początek wzięto pod lupę polski sektor retail. Ta branża w Polsce to w dużej mierze galerie handlowe, dlatego badania rozpoczęto właśnie tam. Wytypowanych zostało 6 dużych ośrodków miejskich: Warszawa, Trójmiasto, Śląsk, Wrocław, Poznań i Kraków. W sumie badanie obejmuje 22 dużych galerii i ponad 4000 sklepów i punktów usługowych. W raporcie znajdą się również informacje o pozostałych istotnych rynkach np.: bankowym, telekomunikacyjnym, HoReCa, sportowym, rozrywkowym, administracji publicznej, czy też opieki zdrowotnej.

W latach 2009 – 2013 konferencja Digital Signage Trends była najważniejszym i obowiązkowym corocznym punktem spotkań specjalistów z branży DS w Polsce, przyciągając ekspertów nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Niewątpliwie DST przyczyniło się do edukacji i rozwoju polskiego rynku Digital Signage w jego początkowym okresie. Po kilku latach nieobecności konferencja DST powraca, jest to jej jubileuszowa 5. edycja.

Więcej informacji na stronie Konferencji DST: www.
digitalsignagetrends.pl >>

artykuł aktualizowany 13.04.2018

Nie masz jeszcze konta?
<<  luty 2023  >>
 01  02  03 04
 05  06  07  08  09  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28
partnerzy: