2016-01-18

Wydarzenia specjalne w warszawskim Kinie Atlantic.

W środę 27 stycznia Kino Atlantic zaprasza na pierwszy w Warszawie pokaz przedpremierowy oraz spotkanie z Twórcami filmu: „Planeta singli”.

W spotkaniu po pokazie udział wezmą: Agnieszka Więdłocha – aktorka Mitja Okorn – reżyser Spotkanie poprowadzi: Artur Wolski (Kino Atlantic)

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Polska premiera kinowa odbędzie się 5 lutego 2016 r.
Dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

Kino Atlantic przygtowało też dla swoich widzów nocny seans najnowszego filmu Alejandro Gonzáleza Iñárritu z Leonardem DiCaprio w rli głównej, "Zjawa".
Pokaz odbędzie się w nocy z 28 na 29 stycznia br.

Rok 1822. Legendarny podróżnik i odkrywca Hugh Glass zostaje brutalnie zaatakowany przed niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenie. Aby przeżyć, musi zmierzyć się z morderczą zimą i zdradą swego najbliższego przyjaciela (Tom Hardy – ”Mad Max: Na drodze gniewu”), który porzuca go z dala od cywilizacji bez nadziei na ratunek. Dzięki niezwykłej sile woli Glass pokonuje przeciwności losu, by odnaleźć siebie i wymierzyć sprawiedliwość wrogom.

Szczegóły na stronie: www.kinoatlantic.pl >>

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2022  >>
 01  02  03  04  05  06
 07  08  09 10 11  12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
partnerzy: