2018-08-17

Zbliża się 5. Konferencja Digital Signage Trends.

Za niespełna miesiąc rozpocznie się 5. edycja Międzynarodowej Konferencji Digital Signage Trends. Wydarzenie poświęcone komunikacji cyfrowej odbędzie się 13 września 2018 r. w warszawskim hotelu Novotel Warszawa Airport.

W programie tegorocznej konferencji znalazły się m.in. bezpłatne warsztaty dla pracowników muzeów i instytucji świata kultury, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak udostępniać dziedzictwo w sposób adekwatny do potrzeb odbiorców i celów muzeów oraz domów kultury; jak analizować zasoby dziedzictwa pod kątem ich udostępniania oraz w jakich sytuacjach narzędzia cyfrowe mogą być szczególnie przydatne.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni pracownicy Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie, Dominika Mietelska-Jarecka oraz Sebastian Wacięga.
O zastosowaniach systemów Digital Signage w centrach konferencyjnych opowie menadżer kultury Centrum Kongresowego ICE Kraków, Tomasz Warchał. Związany z ICE od początków jego istnienia, obecnie zajmujący się produkcją wydarzeń scenicznych, administracją oraz zarządzaniem obiektem.

Z kolei architekt Marcin Irek współpracujący z pracownią MUSU odpowiedzialną za projekt największego w Polsce sklepu piłkarskiego R-GOL.com, przedstawi, jak wygląda proces projektowania wnętrza, które łączy przestrzeń tradycyjnego sklepu z nowoczesnymi rozwiązaniami multimedialnymi w harmonijną całość.

Podczas tegorocznej edycji Konferencji Digital Signage Trends po raz pierwszy odbędzie sesja Technology Day, dedykowana wszystkim, którzy odpowiadają w swoich firmach za część techniczną lub też szukają inspiracji dla swoich pomysłów w nowych technologiach.

W tej sesji uczestnicy dowiedzą się kiedy wybrać monitor LCD, projektor, a kiedy lepiej sprawdzi się moduł LED. Będzie to okazja do poszerzenia wiedzy technicznej, a także do zapoznania się z najnowszymi trendami, jak IoT, AI, AG czy też face recognition.

Sesja Technology Day składać się będzie z części teoretycznej oraz praktycznej, podczas której uczestnicy będą mogli wypróbować niektóre rozwiązania w ramach warsztatów hands-on na stoiskach wystawców konferencji.

Kolejną nowością wydarzenia będzie panel DOOH (Digital Out Of Home) poświęcony reklamie OUTDOOR na ekranach LED oraz reklamie INDOOR na różnych nośnikach. W trakcie panelu zostaną poruszone zarówno kwestie technologiczne, jak i skuteczność dotarcia do klienta reklamy DOOH oraz jej zalety w porównaniu z innymi mediami.

Szczegóły na temat 5. Konferencji Digital Signage Trends oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.digitalsignagetrends.pl >>

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje nowoczesneKINO.pl

Nie masz jeszcze konta?
<<  październik 2022  >>
 01
 02 03 04  05  06  07  08
 09  10  11  12  13  14  15
 16  17  18  19  20  21  22
 23  24  25  26  27  28  29
 30  31
partnerzy: