2018-01-31

Projektory laserowe RB z najwyższą jasnością na świecie.

Seria NEC PH - projektory laserowe RB z najwyższą jasnością na świecie - do projekcji na dużych obiektach

NEC Display Solutions wprowadził na rynek projektory z laserem RB i o najwyższej jasności na świecie, stworzone w celu dostarczenia obrazu kinowej jakości w największych obiektach.

Nowa seria PH składa się z dwóch modeli: NEC PH3501QL oraz NEC PH2601QL, zapewniających niezrównaną jakość obrazu, superjasną projekcję, rozdzielczość 4K oraz szeroką przestrzeń barwną.

Zapotrzebowanie na dużą cyfrową projekcję jest coraz większe, a prognozy mówią, że do 2020 roku liczba projekcji w dużych obiektach będzie rosła o ponad 50% rocznie. Spowodowane jest to wzrastającym popytem ze strony hal sportowych i widowiskowych, teatrów, muzeów, parków rozrywki i innych tego typu obiektów.

Seria PH została zaprojektowana z myślą o dużych przestrzeniach, w których potrzeba najwyższej klasy projekcji w kinowej jakości i przystępnych kosztach operacyjnych. Nowe projektory wykorzystują ostatnie postępy w technologii laserowego źródła światła RB, aby osiągnąć jeszcze wyższą jasność i wysoką rozdzielczość oraz niskie koszty użytkowania. PH3501QL zapewnia jasność 40 000, a PH2601QL 30 000 lumenów w centralnej części obrazu.

Nowe flagowe modele wykorzystują to co najlepsze w obu technologiach laserowych - RGB i fosforowej. W rezultacie otrzymujemy bardzo wydajny projektor, gwarantujący korzystne użytkowanie pod względem kosztów, wydajności i atrakcyjności obrazu. Wykorzystanie czerwonego i niebieskiego światła lasera sprawia, że kolory i jasność wykraczają poza to, co oferuje tradycyjny projektor z laserem fosforowym, zapewniając obraz o doskonałej jakości i wysokiej jednorodności.

Wydajny system przetwarzania światła zapewnia ogromne oszczędności w kosztach operacyjnych w porównaniu do systemów projekcyjnych opartych na lampie dzięki niższemu zużyciu energii, bezobsługowej pracy i braku konieczności wymiany filtra i lampy po 20 000 godzinach pracy.

“NEC ma długą tradycję w tworzeniu innowacyjnych technologii wyświetlania obrazu, włącznie z projekcją kinową i na dużą skalę, a nasza nowa rodzina projektorów została zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania rynku, który żąda niezawodnych rozwiązań wizualnych dla dużych obiektów” – powiedział Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe.

“Prezentacje dla bardzo dużych widowni wymagają wielkich ekranów, często o rozmiarze 10 metrów lub nawet większych. Nasze nowe projektory z serii PH odpowiadają na te potrzeby poprzez wysoką rozdzielczość 4K i jasność 40 000 lumenów w centralnej części obrazu, co zapewni idealne warunki oglądania nawet w bardzo wymagających warunkach oświetleniowych. Wykorzystaliśmy naszą wiedzę w celu wprowadzenia kinowej jakości obrazu do głównego nurtu i uczynienia go standardem w każdym obiekcie i zastosowaniu. Szeroką przestrzeń barwną można skalibrować pod kątem wiernej reprodukcji barw, co pozwoli na niezawodną pracę z kolorem, lub do zwykłych formatów prezentacyjnych, takich jak strumieniowe przesyłanie wideo.”

Seria PH wyróżnia się maksymalną swobodą instalacji dzięki funkcji przesunięcia obiektywu lens shift o bardzo dużym polu manewru: +/- 50% w poziomie i +/- 17% w pionie - lepiej niż jakikolwiek konkurencyjny produkt 4K na rynku – oraz dużemu wyborowi obiektywów zoom z mocowaniem bagnetowym. Gwarantuje to bezproblemową instalację i łatwą wymianę starych projektorów. Projektory wyposażono w szeroki wybór złączy, w tym wejście 4K, a także funkcje inteligentnego przetwarzania obrazu, takie jak Picture-in-Picture. Wszystko to pozwoli osiągnąć projekcję na dużym ekranie bez widocznych pojedynczych pikseli.”

Projektory NEC z serii PH zadebiutują na lutowych targach ISE 2018 w Amsterdamie. W celu umówienia się na spotkanie i prezentację prosimy o kontakt z biurem prasowym.

Projektory NEC PH3501QL oraz NEC PH2601QL na polskim rynku będą dostępne już od marca br.

Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronach:

https://www.nec-display-solutions.com/p/de/de/products/details/options/rp/PH3501QL.xhtml
https://www.nec-display-solutions.com/p/de/de/products/details/options/rp/PH2601QL.xhtml

Źródło: Lucky Monday PR&Events

Nie masz jeszcze konta?
<<  sierpień 2022  >>
 01  02  03  04  05  06
 07  08  09  10  11  12  13
 14 15 16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
partnerzy: